“Медитативний пейзаж”, персональна виставка, галерея “Триптих АРТ”, Київ, 2015


15 квітня у київській галереї “Триптих АРТ” відбулося відкриття виставки найвідомішого українського художника сучасності Анатолія Криволапа “Медитативний пейзаж”. На вернісажі було представлено роботи останніх років. Український пейзаж – головна творча пристрасть митця, якій він давно присвячує переважну більшість свого часу.
Сам Криволап звертає увагу на новий для себе колір на власних полотнах. “З’явився темно-фіолетовий, майже чорний колір, але часом він навіть сильніший за чорний. Так вийшло, що протягом останнього року мої творчі пошуки проходили в досить темних і активних кольорах”, – розповідає художник. Зараз він відчуває певні зміни в творчому житті, наприклад, повернулося прагнення до абстракції.
Відкриття виставки відвідали колеги Криволапа й поціновувачі мистецтва. “Анатолій Криволап – обличчя нашої галереї, ми з ним дуже плідно працюємо вже тринадцять років. Я переконана, що Анатолій не тільки досяг неймовірних висот у написанні українського пейзажу, але й став новатором, створивши “новий український пейзаж”, – підкреслила директор галереї “Триптих АРТ” Тетяна Савченко.

Категорія

Виставки

Місце
“Триптих АРТ” галерея, Київ, Україна

Ініціатор
“Триптих АРТ” галерея

Ідея
Представити нові роботи з серії “Медитативний пейзаж”

Дата
2015.04.15