СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ КРИВОЛАПА, ШУРОВА І ПОКЛІТАРУ ВИЙШОВ У ФОРМІ КЛІПУ


Вийшов кліп мультимедійного проекту «Танок пензлів», який створили живописець Анатолій Криволап, музикант і композитор, лідер проекту Pianoбой Дмитро Шуров і хореограф Раду Поклітару. Його прем'єра відбулася 19 травня, на презентації енциклопедії Ukraine. The Best, героями якої є і творці перформансу «Танок пензлів».
У цьому проекті з'єдналися три види мистецтва: живопис, музика і танець. Для нього був знятий творчий процес Анатолія Криволапа, на основі якого Дмитро Шуров написав ексклюзивну композицію, а Раду Поклітару поставив хореографічний номер.
За словами автора ідеї проекту і керівника Cultprostir.ua Юрія Комелькова, учасники перформансу не були знайомі до роботи над ним. «Це приклад синергії трьох абсолютно різних напрямків мистецтва, оскільки художник, музикант і хореограф надихнулися творчістю один одного», – розповідає Юрій.
Він додав, що «Танок пензлів» стане візитною карткою енциклопедії Ukraine. The Best. Також нещодавно стало відомо, що Анатолій Криволап хоче написати картину за мотивами цього перформансу.
Вихід мультимедійної енциклопедії Ukraine. The Best, до якої увійшли 121 культурний діяч сучасної України, запланований на осінь 2016 року. Вона буде представлена ​​у формі друкованого видання і в онлайн-версії.

Ідея
Мультимедійний кліп до виставки "Анатолія Криволапа з Приватних колекцій"

Місце
м.Київ "Музей історії Києва" вул.Богдана Хмельницького 7

Ініціатор
Сultprostir

Дата
2016.06.10