ВИСТАВКА АНАТОЛІЯ КРИВОЛАПА «МУЗЕЙНА КОЛЕКЦІЯ»ЛЬВІВ


У межах проекту «UKRAINE. THE BEST» інтернет-платформа Cultprostir.ua, видавництво «Атлант-UMS» та Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького відкрили виставку «Музейна колекція» українського художника, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Анатолія Криволапа. Відкриття виставки відбулося 17 вересня 2016 року о 17.30 в історичному музейному комплексі Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького за адресою: вул. Драгоманова, 42.


Анатолій Криволап - один із учасників проекту «UKRAINE. THE BEST». Він очолює рейтинг найуспішніших українських художників. З 2010 по 2015 рік на вітчизняних та міжнародних аукціонах було придбано 18 картин його авторства. Його роботи входять майже у всі зібрання найвідоміших українських колекціонерів сучасного мистецтва. На виставці буде представлено понад 30 найкращих робіт митця із приватних колекцій та нові твори.

Під час відкриття презентовано арт-каталог із серії «Музей приватних колекцій» під назвою «Анатолій Криволап. Збірка №1». Це –– перший в Україні каталог творів одного художника, до якого увійшли 299 робіт тільки із зібрань українських колекціонерів.

Одна з цілей виставки – показати творчість Криволапа, яка недоступна для постійного контакту широкому загалу. Тож недивно, що на відкриття події прийшло більше тисячі чоловік Image Hosted by PiXS.ru


«Музейна колекція» – частина серії заходів, які були присвячені презентації арт-енциклопедії Ukraine. The Best на Форумі видавців у Львові. Анатолій Криволап – один з 123 героїв цього незвичайного видання, першої в історії України спроби зібрати під однією обкладинкою всіх її сучасних культурних героїв.

Місце
м.Львів "Національний музей у Львові ім.А.Шептицького вул.Драгоманова 42

Ініціатор

Дата
2016.09.17